Dyrektor finansowy
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej  poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego (m/k). Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za ustrukturyzowanie i zoptymalizowanie procesów kontrolingu, raportowanie zarządcze oraz zarządzanie płynnością finansową.

Twój zakres zadań:

  • odpowiedzialność za procesy finansowe – proces budżetowania, planowania, prognozowania, raporty zarządcze i analizy biznesowe,
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie realizacji planów organizacji,
  • podejmowanie kluczowych decyzji związanych z finansami firmy,
  • przygotowanie  sprawozdań finansowych oraz raportów według polskiego prawa oraz IFRS,
  • odpowiedzialność za planowanie i zarządzanie płynnością finansową,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego, kontrolingu i IT,
  • rozwój systemu raportowania na potrzeby Grupy oraz terminowe dostarczenie wskaźników firmowych,
  • polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach,
  • odpowiedzialność za wdrożenie systemu SAP

Twoje kompetencje:

  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie we współpracy z księgowością, podstawowa znajomość logiki systemów księgowych oraz IFRS,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych oraz w tworzeniu procedur organizacyjnych,
  • znajomość j.angielskiego min C1,
  • znajomość SAP,
  • bardzo dobra komunikacja i zarządzanie zespołem,
  • umiejętności analityczne, wnikliwość, dokładność, elastyczność,
  • chęć rozwoju kompetencji i zainteresowanie rozwojem biznesu organizacji

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną lub w modelu hybrydowym,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy, nastawioną na wzajemną otwartość i indywidualne podejście,
  • samochód służbowy,
  • udział w wielu różnorodnych projektach firmowych i partnerskich,
  • przestrzeń do wdrażania Twoich autorskich pomysłów

  • Praca Wałbrzych
  • Dyrektor finansowy Wałbrzych
  • Dyrektor Wałbrzych
  • Pośrednik finansowy Wałbrzych
  • Doradca finansowy Wałbrzych
  • Analityk finansowy Wałbrzych
  • Dyrektor artystyczny Wałbrzych
  • Dyrektor kreatywny Wałbrzych
  • Dyrektor handlowy Wałbrzych
  • Dyrektor szkoły Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509