Dyrektor Finansowy
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GRH Group
3. 6. 2024

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży budowlanej, zajmującej się generalnym wykonawstwem, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów - praca stacjonarna

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad działem księgowym
  • Nadzór nad przepływami finansowymi i prognozowanie finansowe
  • Kontrola i audyt wewnętrzny
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i dbanie o interesy firmy, kontrola operacji finansowych i gospodarczych
  • Nadzór nad zgodnością z przepisami prawa i standardami rachunkowości
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań, tworzenie planów kont
  • Współpraca z bankami
  • Opracowanie i wdrażanie strategii finansowej
  • Opracowywanie raportów finansowych, w tym bilansów, rachunków zysków i strat oraz raportów cash flow

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze finansów i księgowości, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz prawa handlowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, księgowość, finanse)
  • Znajomość programów Optima, Comarch ERP
  • Umiejętność przeprowadzania wszechstronnych analiz biznesowych dotyczących wpływu podejmowanych decyzji inwestycyjnych na funkcjonowanie przedsiębiorstwa
  • Znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 20 000 - 30 000 zł brutto
  • Pakiet medyczny
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w akcjach społecznych i inne

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor finansowy Rzeszów
  • Dyrektor Rzeszów
  • Doradca finansowy Rzeszów
  • Analityk finansowy Rzeszów
  • Pośrednik finansowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Dyrektor artystyczny Rzeszów
  • Dyrektor kreatywny Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696