Dyrektor Działu Sprzedaży Flotowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, motywowanie do osiągania wyznaczonych celów oraz wsparcie w procesie sprzedaży
  • Rozwijanie sieci partnerów w ramach połączonych marek na terenie kraju
  • Optymalizowanie oraz projektowanie nowych struktur organizacyjnych oraz procesów sprzedażowych
  • Wypracowywanie strategii i taktyk sprzedażowych, promocji usług oraz aktywnych kampanii marketingowo-sprzedażowych
  • Rozwijanie kompetencji zespołów podlegających sprzedaży flotowej
  • Współpraca z partnerami agencyjnymi oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych i dochodzeniowych
  • Podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów strategicznych
  • Dbałość o jakość obsługi klientów oraz zrozumienie ich potrzeby
  • Planowanie, budżetowanie, analizowanie rynku flotowego oraz identyfikowanie możliwości rozwoju
  • Utrzymywanie oraz rozwój relacji z kluczowymi kontrahentami
  • Regularne raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, na stanowiskach kierowniczych działów sprzedaży samochodów nowych -Preferowane działy sprzedaży flotowej
  • Specjalistyczna wiedza na temat rynku flotowego
  • Znajomość uczestników rynku flotowego, w tym klientów strategicznych, CFM, instytucji finansujących, itp
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność budowania i rozwijania efektywnych zespołów
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Pro aktywność, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność planowania, organizacji i zarządzania czasem
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie kontraktowe, adekwatne do stanowiska i osiąganych wyników
  • Współpracę na podstawie umowy B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Możliwość tworzenia i rozwijania nowego działu w dynamicznym środowisku
  • Wyjątkową okazję do rozwoju strategii sprzedaży i biznesu
  • Pracę w zespole profesjonalistów z branży motoryzacyjnej
  • Pełne wsparcie doradcze i konsultacje ekspertów

  • Jako Dyrektor Sprzedaży działu sprzedaży flotowej będziesz odpowiedzialny za wypracowywanie efektywnych procesów oraz rozwijanie kompetencji zespołów. Współpraca z partnerami agencyjnymi to kluczowy element zadań realizowanych na tym stanowisku. Wspólnie z zespołem będziesz promował usługi firmy oraz aktywnie prowadził kampanie sprzedażowe.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192