Dyrektor Działu Kontroli Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
3. 9. 2024

Dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej – lidera swojej specjalizacji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Koordynowanie oraz nadzorowanie prac działu kontroli jakości,
  • Nadzór nad postępowaniami reklamacyjnymi,
  • Współpraca z państwowymi jednostkami kontrolującymi zakład,
  • Monitorowanie, wdrażanie i egzekwowanie aktualnych przepisów prawnych oraz nowych procedur.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia Wyższego,
  • 5 letniego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Dowolna forma zatrudnienia: Umowę o pracę bezpośrednio u klienta lub B2B,
  • Pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Paczki świąteczne,
  • Praca w systemie jednozmianowym, ruchome godziny pracy 7-8 do 15-16,
  • Bezpłatny parking,
  • Ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.

  • Praca Bydgoszcz
  • Dyrektor Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Dyrektor artystyczny Bydgoszcz
  • Dyrektor kreatywny Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor finansowy Bydgoszcz
  • Dyrektor szkoły Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536