Dyrektor Działu HR
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Kuchnia Vikinga
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Nasza dynamicznie rozwijająca się organizacja licząca blisko 600 osób poszukuje doświadczonego Dyrektora Działu HR. Jako lider zespołu HR, będziesz odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii zarządzania zasobami ludzkimi, wspieranie rozwoju pracowników, a także kształtowanie kultury organizacyjnej. Szukamy osoby, która będzie nie tylko zarządzać operacjami HR, ale również przyczyni się do budowania zaangażowania, efektywności i innowacyjności w całej organizacji.

Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

Główne obowiązki:

  • Opracowanie i wdrażanie strategii HR wspierającej cele biznesowe firmy.
  • Zarządzanie zespołem HR oraz rozwój procesów związanych z rekrutacją, onboardingiem, rozwojem talentów, szkoleniami i oceną pracowniczą.
  • Tworzenie polityk personalnych oraz dbanie o zgodność z przepisami prawa pracy.
  • Kształtowanie i wzmacnianie kultury organizacyjnej sprzyjającej współpracy i zaangażowaniu.
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze zarządzania zespołami oraz rozwiązywania problemów pracowniczych.
  • Inicjowanie programów rozwoju pracowników i planów sukcesji.
  • Monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników HR (np. rotacja, zaangażowanie pracowników).
  • Dbanie o rozwój i realizację polityki wynagrodzeń, benefitów oraz innych systemów motywacyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale HR.
  • Doskonała znajomość prawa pracy oraz zasad zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o strukturze liczącej co najmniej 300 pracowników.
  • Umiejętność myślenia strategicznego oraz efektywnego zarządzania operacyjnego.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Silne zdolności przywódcze oraz umiejętność budowania relacji i zaufania.
  • Innowacyjność i umiejętność wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zakresie HR.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Olsztyn
  • Dyrektor Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Dyrektor finansowy Olsztyn
  • Dyrektor szkoły Olsztyn
  • Dyrektor artystyczny Olsztyn
  • Dyrektor kreatywny Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836