Dyrektor Działu Handlowego
  • Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25
mazowieckie, Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25, mazowieckie, Polska
Landtech Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Landtech to firma z branży telekomunikacyjnej, która aktywnie poszerza swój wachlarz usług stając się technologiczną siłą biznesu. Obecnie poszukujemy Dyrektora Handlowego, który doskonale rozumie specyfikę tej branży, potrafi inspirować zespół, myśli strategicznie oraz nawiązuje trwałe relacje biznesowe. Poszukujemy osoby, która wraz z Zarządem i współpracownikami będzie aktywnie kształtować i budować przyszłość Landtech.

Jeśli jesteś osobą pełną zaangażowania, z pasją do sprzedaży, budującą wartości przedsiębiorstwa oraz umiejętnościami w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi, ta rola może być odpowiednia dla Ciebie.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Działem Handlowym: Efektywne zarządzanie Działem Handlowym, dbając

    o optymalizację procesów, koordynację działań oraz osiąganie założonych celów biznesowych
  • Tworzenie strategii sprzedaży: Umiejętność tworzenia i wdrażania strategii biznesowych

    oraz sprzedażowych
  • Budżetowanie i raportowanie: Budżetowanie, prognozowanie wyników oraz raportowanie

    osiągnięć swoich oraz zespołu sprzedażowego, zapewniając transparentność działań

    i efektywność zarządzania
  • Zarządzanie Zespołem: Zarządzanie zespołem sprzedażowym, projektując zespołowe

    i spersonalizowane plany sprzedażowe. Motywowanie członków zespołu do osiągania

    wyników oraz wsparcie w rozwoju indywidualnych kompetencji sprzedażowych
  • Budowanie relacji: Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, poprzez regularny kontakt, identyfikowanie ich potrzeb i oczekiwań

    oraz świadczenie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Rozwój sprzedaży: Zwiększanie sprzedaży usług Landtech na polskim i zagranicznych

    rynkach poprzez rozwijanie nowych kanałów sprzedaży, identyfikację i pozyskiwanie nowych

    klientów oraz prowadzenie skutecznych działań sprzedażowych
  • Analiza rynku: Prowadzenie kompleksowej analizy rynku, monitorowanie trendów oraz

    identyfikacja nowych możliwości biznesowych, co będzie kluczowym czynnikiem dla

    dalszego rozwoju Firmy
  • Negocjacje: Umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji z klientami i partnerami, mając

    na celu wypracowanie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich stron

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie: 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym minimum

    3 lata udokumentowanego sukcesu w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Kontakty: Dogłębna znajomość branży telekomunikacyjnej i/lub technologicznej
  • Sukcesy sprzedażowe: Przedstawienie sukcesów sprzedażowych - w tym efektywne

    prowadzenie projektów, identyfikacja celów, opracowywanie strategii oraz osiąganie

    wyników
  • Znajomość sprzedaży: Integrowanie wiedzy eksperckiej w obszarze sprzedaży oraz zdolność

    w wykorzystywaniu różnorodnych technik i narzędzi sprzedażowych w celu skutecznego

    tworzenia i wdrażania strategii biznesowych
  • Elastyczność: Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz szybkie reagowanie

    na zmiany
  • Biznesowe myślenie: Rozumienie, kreowanie oraz doskonalenie procesów biznesowych,

    które będą kluczowe dla skutecznej działalności Firmy
  • Analiza: Analityczne podejście do zagadnień biznesowych
  • Zaangażowanie i proaktywność: Aktywne kreowanie atmosfery zaangażowania

    i proaktywności zarówno w zespole jak i w całej organizacji oraz wykazywanie się tymi

    cechami w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi
  • Komunikacja: Doskonała umiejętność komunikacji jako kluczowy czynnik do osiągnięcia wysokiej efektywności
  • Edukacja: Wykształcenie wyższe
  • Mobilność: Gotowość do podróży służbowych
  • Język: Angielski na poziomie B2 (minimum)

Oferujemy:

  • Landtech: Pracę w Firmie telekomunikacyjno – technologicznej
  • Współpraca: Partnerskie relacje z Zarządem i Zespołem
  • Rozwój: Realny wpływ na rozwój Firmy i jej produktów
  • Wynagrodzenie: Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • Narzędzia pracy: Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Czas pracy: Elastyczny czas pracy
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, dopłata do karty Multisport, nauka języka angielskiego
  • Umowa: Umowa B2B lub umowa o pracę

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080