Dyrektor Dystrybucji i Logistyki
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży ogólnobudowlanej, poszukujemy doświadczonego i dynamicznego kandydata na stanowisko Dyrektora Dystrybucji i Logistyki. Jeżeli posiadasz doświadczenie, jesteś otwarty/-a na nowe wyzwania zawodowe, nie czekaj! Aplikuj!

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, kierunki związane z Zarządzaniem, Logistyką, automatyką procesów logistycznych, ekonomią.
  • Kilkuletnie doświadczenie w Zarządzaniu Centrum Dystrybucyjnym powyżej 50 osób.
  • Praktyka na podobnych stanowiskach w magazynowej logistyce w nowoczesnym otoczeniu.
  • Doświadczenie w wdrażaniu systemów automatyzujących procesy magazynowe.
  • Wiedza dotycząca dystrybucji i prowadzenia dokumentacji magazynowej.
  • Znajomość wskaźników efektywności i narzędzi usprawniających procesy logistyczne oraz praktyka w analizie kosztów i jakości w logistyce.
  • Umiejętność myślenia strategicznego i organizacyjnego oraz analityczne podejście.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do przekazywania i dzielenia się wiedzą.
  • Otwartość na zmiany i umiejętność skutecznej organizacji pracy.
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w optymalizacji procesów i redukcji kosztów.
  • Zdolność do efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Silna determinacja w dążeniu do osiągania celów.
  • Umiejętność prowadzenia zespołu z pozytywnym podejściem do przywództwa.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania

• Opracowywanie i wdrażanie długoterminowych strategii rozwoju
• Rekrutacja, szkolenia oraz ocena pracowników
• Monitorowanie i analiza wydajności dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy
• Wdrażanie procedur kontroli jakości i regularne audyty wewnętrzne
• Przygotowywanie raportów finansowych i analiza finansowych działów
• Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych
• Budowanie silnych relacji z innymi działami firmy
• Identyfikacja potencjalnych zagrożeń, opracowywanie i wdrażanie planów awaryjnych
• Regularne raportowanie wyników działalności zarządami firmy

  • Praca Lublin
  • Logistyk Lublin
  • Dyrektor Lublin
  • Dyrektor artystyczny Lublin
  • Dyrektor kreatywny Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Dyrektor finansowy Lublin
  • Dyrektor szkoły Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721