Dyrektor / Dyrektorka Sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Abble Group sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dyrektor Sprzedaży będzie także aktywnym handlowcem na rynku polskim lub/i na rynkach międzynarodowych.
  • Zbudowanie zespołu handlowego zdolnego do osiągania celów sprzedażowych, marży i wzrostu.
  • Zarządzanie i rozwój zespołu.
  • Zapewnienie skutecznej oceny wyników sprzedażowych i podjęcie działań korygujących gwarantujących osiągnięcie celów sprzedażowych.
  • Wdrożenie wypracowanej metodyki sprzedaży w zespole.
  • Ewentualne wdrożenie nowego systemu CRM.
  • Budżetowanie i prognozowanie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B produktów technicznych i/lub usług technicznych.
  • Doświadczenie na stanowisku międzynarodowym.
  • Język angielski – poziom C1.
  • Dynamika i silna orientacja na wynik.
  • Gotowość do podróży.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia.
  • Niezależność i swoboda działania.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Istnieje także możliwość pracy w systemie B2B.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Dyrektor szkoły Wrocław
  • Dyrektor artystyczny Wrocław
  • Dyrektor kreatywny Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289