Dyrektor Dydaktyczny w MOS
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Fundacja Generation Bridge
9. 5. 2024

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii "Dom nad Potokiem" w Tarnowie poszukuje Dyrektora Dydaktycznego Placówki i Szkół do niej przynależnych.
Umowa o pracę na pełen etat.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie
- przygotowanie pedagogiczne
- mile widziane zarządzanie w oświacie
- bardzo dobra znajomość przepisów oświatowych i systemu SIO
- doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową
- bardzo dobre umiejętności organizacyjne
- dobra znajomość pakietu MS Office
Zakres obowiązków:
- pełnienie nadzoru pedagogicznego nad internatem, szkołą podstawową, szkołą branżową I stopnia
i liceum,
- nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
- opracowywanie i realizacja planu pracy szkoły, w tym szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych,
- czuwanie nad przebiegiem bieżących procesów dydaktycznych i wychowawczych,
- organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE,
- budowanie pozytywnego wizerunku ośrodka,
- zarządzanie zespołem nauczycieli / wychowawców, monitoring ich pracy zawodowej oraz motywowanie do osiągania stawianych celów,
- budowanie zespołu poprzez zatrudnianie specjalistów i nauczycieli,
- rekrutacja nowych podopiecznych ośrodka,
- sprawowanie nadzoru nad dotacją oświatową,
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Tarnów
  • Dyrektor Tarnów
  • Dyrektor handlowy Tarnów
  • Dyrektor artystyczny Tarnów
  • Dyrektor kreatywny Tarnów
  • Dyrektor finansowy Tarnów
  • Dyrektor szkoły Tarnów
  • Doradca podatkowy w Polsce Tarnów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Tarnów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246