Dyrektor ds Zarządzania Procesami w Departamencie Zarządzania Reklamacjami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
11. 9. 2024

1117261401

Obowiązki

  • Wdrażanie/uruchamianie nowych projektów w obszarze reklamacji.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie realizowanych projektów.
  • Kompleksowe zarządzanie projektami w obszarze reklamacji, w tym budżetami projektowymi.
  • Odpowiedzialność za jakość oraz terminowość zadań realizowanych w podległym obszarze.
  • Zarządzanie podległym obszarem, wyznaczanie celów, motywowanie, rozliczanie oraz rozwijanie kompetencji podległych pracowników.
  • Bieżącą współpracę i komunikację z innymi departamentami.

Wymagania

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe preferowane w obszarze zarządzania lub ekonomii.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, posiadasz umiejętność wywierania wpływu oraz umiejętności organizacyjne i przywódcze.
  • Jesteś komunikatywny, kreatywny, zaangażowany oraz zdeterminowany w osiąganiu celów i sukcesów.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi oraz współpracą z dostawcami zewnętrznymi.
  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne i potrafisz pracować pod presją czasu i celów.
  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z ludźmi z różnych szczebli w organizacji.
  • Dobrze odnajdujesz się w zmianie i potrafisz nią zarządzać.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536