Dyrektor ds. Zakupów i Zaopatrzenia
  • Rumia
Rumia, Rumia, pomorskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukujemy do naszego przedsiębiorstwa osoby na stanowisko Dyrektora ds. Zakupów i Zaopatrzenia.

Potrzebujemy osoby z doświadczeniem w branży spożywczej i na podobnym stanowisku. Osoby, która jest odpowiedzialna, zaangażowana w swoją pracę i posiadająca umiejętności przywódcze.

Jeśli jesteś taką osobą zachęcamy do aplikowania na w/w stanowisko i dołączenia do naszego super zespołu.

Opis stanowiska
  • Tworzenie strategii dla obszaru zakupów oraz odpowiedzialność za jej wdrożenie i prawidłowe funkcjonowanie.
  • Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie Działu Zaopatrzenia oraz Działu Zakupów oraz zarządzanie tymi działami, w tym odpowiedzialność za rozwój zespołu, jego motywowanie, delegowanie zadań oraz rozliczanie z realizacji wyznaczonych celów.
  • Tworzenie i wdrażanie odpowiednich procedur oraz ich egzekwowanie  w działach Zaopatrzenia i Zakupów.
  • Zarządzanie procesem poszukiwania oraz wyboru dostawców do współpracy.
  • Uczestniczenie w negocjacjach zakupowych o strategicznym znaczeniu.
  • Monitorowanie i analiza procesów zakupowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy: produkcja, magazyn.
  • Przygotowanie regularnych raportów dla zarządu, przedstawiających kluczowe wskaźniki wydajności działów Zaopatrzenia i Zakupów.
  • Aktywne monitorowanie i analizowanie rynku surowców w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dostaw.

    Stałe dążenie do optymalizacji kosztów, prowadzenie kontroli zakupowej oraz zarządzanie ryzykiem zakupowym.

Wymagania
  • Doświadczenie w branży spożywczej warunek konieczny.
  • Doświadczenie w optymalizacji i zarządzaniu procesów zakupowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem.
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz szybkiego reagowania na zmiany.
  • Wysokie umiejętności analityczne, praca z dużą ilością danych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu trudnych negocjacji.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziana obsługa programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy
  • Oferujemy pierwszy miesiąc umowa zlecenie.
  • Następnie proponujemy współpracę na zasadach B2B (opłacamy ZUS i podatek).
  • Kontrakt na czas nieokreślony, płatny urlop.
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego rozwoju.
  • Program ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie.
  • Zniżki na nasze produkty.
  • Możliwość zakupienia karty Multi Sport.

  • Praca Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509