Dyrektor ds. zakupów
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Kuchnia Vikinga
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu, aby wspierać nas w dalszym rozwoju i zapewnić efektywne zarządzanie procesami zakupowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację kosztów, zarządzanie dostawami oraz utrzymanie najwyższej jakości produktów i usług.

Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza rynku produktów i dostawców
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań – wdrażanie nowoczesnych metod i technologii z naciskiem na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności.
  • Zarządzanie budżetem działu zakupów – planowanie, monitorowanie i kontrola wydatków związanych z zaopatrzeniem.
  • Organizacja i zarządzanie procesami ofertowania – porównywanie ofert i wybór optymalnych dostawców w oparciu o analizę cen i jakości.
  • Negocjowanie korzystnych umów – zapewnienie najlepszych warunków współpracy z dostawcami, budowanie długotrwałych relacji.
  • Budowanie i rozwijanie katalogów dostawców – utrzymywanie partnerskiej współpracy oraz bieżące aktualizowanie bazy dostawców.
  • Współpraca z innymi działami firmy – zapewnienie spójności działań zakupowych z procesami operacyjnymi, logistycznymi i produkcyjnymi.
  • Zarządzanie zamówieniami i monitorowanie dostaw – realizacja zapotrzebowania na bieżące produkty oraz zapewnienie ciągłości dostaw.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej – planowanie długoterminowych działań zakupowych w zgodzie z celami firmy.
  • Nadzór nad pracownikami działów zakupów i logistyki – motywowanie zespołu, rozwój kompetencji i dbanie o efektywność pracy.
  • Kontrola jakości dostarczanych produktów – dbanie o zgodność produktów z wymaganiami firmy oraz branżowymi normami.
  • Zarządzanie reklamacjami – rozwiązywanie problemów związanych z jakością dostaw oraz obsługa procesu reklamacji.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami, najlepiej w branży spożywczej lub pokrewnej.
  • Umiejętność negocjowania i budowania relacji z dostawcami.
  • Doświadczenie w optymalizacji kosztów i zarządzaniu budżetem.
  • Zdolność analitycznego myślenia i znajomość narzędzi do zarządzania zakupami.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, logistyką lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Dyrektor Gdynia
  • Dyrektor handlowy Gdynia
  • Dyrektor finansowy Gdynia
  • Dyrektor szkoły Gdynia
  • Dyrektor artystyczny Gdynia
  • Dyrektor kreatywny Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836