Dyrektor ds. Technicznych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Indykpol S.A.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Technicznym
  • Udział w pracach zespołu BHP
  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz infrastrukturą
  • Koordynowanie realizowanych projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych, w tym planowanie i zarządzanie pracami na poszczególnych etapach
  • Planowanie, kosztorysowanie, przygotowanie i nadzór nad nowymi inwestycjami, remontami i naprawami maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Kierowanie i nadzór nad wykonywanymi pracami podległych pracowników i zewnętrznych usługodawców
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonych inwestycji, remontów, przeglądów
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących w zakładzie norm jakościowych
  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących
  • Monitorowanie i usprawnianie procesów technologicznych
  • Opracowywanie we współpracy z kierownikami podległych działów planów budżetowych
  • Bieżąca kontrola realizacji przyjętych budżetów, analiza odchyleń
  • Kreowanie działaniami techniczno-organizacyjnymi mającymi na celu zmniejszenie energochłonności procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad bezpieczeństwem procesów produkcyjnych w zakresie pełnej sprawności maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie wysokich ryzyk związanych z produkcją przemysłową : energia elektryczna, amoniak, para, zagrożenia pożarowe, woda
  • Współpraca ze służbami kontrolnymi: PIP, WIOŚ,WIS, UDT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na poziomie dyrektora
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, mediów, budowy maszyn i automatyki oraz funkcjonowania i serwisu linii produkcyjnych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem w rozproszonym środowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołami oraz planowania i organizacji pracy
  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji i działania w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zakładowy fundusz socjalny)
  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Olsztyn
  • Dyrektor Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Dyrektor finansowy Olsztyn
  • Dyrektor szkoły Olsztyn
  • Dyrektor artystyczny Olsztyn
  • Dyrektor kreatywny Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544