Dyrektor ds. Rozwoju Sieci
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Zakres obowiązków:

  • Współpraca z kadrą zarządzającą, w tym z Zarządem, w obszarze tworzenia strategii rozwoju biznesu / sieci.
  • Współtworzenie planów konsolidacji.
  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu rozwój biznesu.
  • Usprawnianie procesu rozwoju z nastawieniem na osiągniecie efektów.
  • Zarządzanie procesem konsolidacji, w tym zespołem projektowym.
  • Reprezentowanie firmy i prowadzenie negocjacji biznesowych.
  • Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z obecnymi i nowymi Partnerami.
  • Zarządzanie projektami.
  • Prowadzenie procesów due dilligence.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu przejęć, fuzji oraz procesów due dilligance.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z budżetem pow. 10 mln zł.
  • Umiejętność analizowania, monitorowania i wyciągania wniosków z danych biznesowych.
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, szans biznesowych i diagnozowania obszarów rozwojowych dla organizacji.
  • Myślenie systemowe i łączenie wątków z różnych obszarów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie.
  • Podstawowa wiedza prawna.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość rynku szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532