Dyrektor ds. jakości
  • Zdunowo
mazowieckie, Zdunowo, mazowieckie, Polska
Green Factory Sp. z o. o.
24. 8. 2024

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding -  jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.  Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością  są ludzie.    Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Dyrektor ds. jakościMiejsce pracy: Zdunowo, pow. płoński

Obowiązki

  • miejsce pracy: Zdunowo, powiat płoński
  • planowanie i rozwój strategii i polityki jakościowej w celu utrzymania i/lub uzyskania aktualnie obowiązujących standardów w branży. Stymulacja w uzyskaniu biznesowej przewagi konkurencyjnej za pomocą procesów projakościowych
  • przygotowanie Spółki do uzyskania i/lub utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące
  • koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie wymagań standardów oraz norm w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska
  • utrzymanie i doskonalenie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności
  • koordynowanie działań w zakresie prowadzenia audytów oraz inspekcji wewnętrznych
  • koordynowanie działań „Corrective and Preventive Actions” w celu ciągłego doskonalenia zintegrowanego systemu
  • nadzór nad dokumentacją systemową
  • przedstawianie sprawozdań dotyczących funkcjonowania zintegrowanego systemu oraz realizacji celów, jak również informacja o skuteczności jego funkcjonowania
  • nadzorowanie szkoleń z zakresu wymagań systemowych
  • nadzorowanie aktualizacji wymagań prawnych związanych z systemami zarządzania oraz zapewnianie zgodności w ich zakresie
  • odpowiedzialność za realizację budżetu działu
  • rozwijanie i pielęgnacja połączeń biznesowych z innymi funkcjami odpowiedzialnymi za realizację wyniku finansowego
  • przewodzenie i rozwijanie raportującego Zespołu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności lub kierunki pokrewne)
  • min. 10 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania jakością
  • w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wiedza o narzędziach wspomagających zarządzanie Jakością/BHP/Ochroną środowiska
  • wiedza z zakresu przetwórstwa żywności, technologii stosowanych
  • w przemyśle spożywczym oraz o procesowych wskaźnikach systemowych
  • umiejętność syntetycznej prezentacji informacji
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania złożonymi zespołami
  • wielozadaniowość
  • umiejętność zarządzania zmianą
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów, m. in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, bony świąteczne
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon

  • Szczegóły: 576-811-922

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584