Dyrektor ds. Inwestycji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie planów inwestycyjnych,
  • koordynacja działań związanych z realizacją strategicznych działań inwestycyjnych w Spółce,
  • analiza realizacji planu inwestycyjnego wraz z kontrolą poprawności sporządzania umów na realizację poszczególnych etapów inwestycji,
  • kontrola i koordynacja procesu inwestycyjnego pod względem rzeczowym i formalnym,
  • kontrola i utrzymanie przyjętych założeń dotyczących: budżetu, terminu oraz harmonogramu prac,
  • inicjowanie ulepszeń, modernizacji, oszczędności kosztów w zakresie sposobu użytkowania infrastruktury oraz sposobu realizacji planowanych i realizowanych zadań,
  • udział w procesie pozyskiwania źródeł finansowania dla projektów inwestycyjnych Spółki,
  • przygotowywanie okresowych analiz i sprawozdań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie oraz interpersonalne,
  • znajomość narzędzi oraz technik oceny projektów inwestycyjnych,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów, rekomendacji działań i rozwiązań,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet medyczny finansowany przez Pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego finansowanego przez Pracodawcę,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności.

  • O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Dyrektor Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Dyrektor szkoły Gdańsk
  • Dyrektor artystyczny Gdańsk
  • Dyrektor kreatywny Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567