Dyrektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i promowanie systemu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska poprzez wprowadzanie grupowej polityki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bycia ambasadorem kultury bezpieczeństwa i polityki środowiskowej w firmie
  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych i norm
  • Inicjowanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa pracy poprawiających świadomość pracowniczą
  • Kontrolowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów bhp i ochrony środowiska
  • Wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów, działań i wydarzeń w obszarze CSR
  • Raportowanie i sprawozdawczość w zakresie stanu bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska
  • Udział w kontrolach organów zewnętrznych i audytach prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych BHP
  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie służby BHP
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej minimum 5 lat
  • Doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, CSR
  • Doświadczenie i kompetencje managerskie, w tym efektywne zarządzanie relacjami, procesami oraz zespołami
  • Umiejętność efektywnej współpracy z różnymi obszarami (Produkcja, Jakość, Administracja, Logistyka)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobrej znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze produkcji farmaceutycznej

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i wyjątkowym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju profesjonalnego w firmie międzynarodowej i uczestnictwo w zarządzie firmy
  • Pakiet benefitów pozafinansowych składający się m.in. kary sportowej, ubezpieczenia, opieki medycznej, dofinansowanie posiłków
  • Pakiet benefitów finansowych: bonusy, premie, dopłaty do wypoczynku

Niezależnie od obszaru specjalizacji, Twoja praca w Grupie Servier przyczyni się do postępu terapeutycznego z korzyścią dla pacjentów. Dołączysz do wysoko wykwalifikowanego zespołu i w pełni rozwiniesz swój potencjał w profesjonalnym środowisku. Indywidualnie dostosowany proces onboardingu, możliwości mobilności wewnętrznej w ramach Grupy Servier, wysokiej jakości szkolenia, odpowiedzialne zarządzanie, kultura pracy zespołowej... Wszystko to i o wiele więcej w miejscu pracy, w którym Twoje samopoczucie jest dla nas ważne.

W Servier współtworzymy postęp w medycynie w odpowiedzi na potrzeby pacjentów a różnorodność naszych pracowników uznajemy za źródło bogactwa sprzyjające realizacji naszego Powołania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Rozumiem, że osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem Zapewniamy całkowitą dyskrecję.Oświadczam, że zapoznałem się z treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
„Informacja o przetwarzaniu danych osobowych"Informujemy, że :1.Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. z siedzibą przy ulicy Annopol 6B, 03-236 w Warszawie. Ponadto informujemy, że:2.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj.art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz na podstawie przepisów prawa – art. 221 kodeksu pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141 z późn. zm.).3.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez okres 1 roku4.Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.5.Podane dane będą udostępniane wyłącznie podwykonawcom Anpharm oraz uprawnionym organom na podstawie przepisów prawa. 6.Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.7.Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.8.Podanie danych w zakresie określonym przez kodeks pracy oraz akty wykonawcze jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.9.W przypadku braku klauzuli zgody w dokumentach przedkładanych w trakcie procesu rekrutacji wykraczających poza zakres określony w kodeksie pracy, pracodawca nie może przetwarzać dokumentów, a przesłane oferty zostaną zniszczone bez ich rozpatrywania.10.Z administratorem można się kontaktować listownie na adres siedziby: Anpharm, ul. Annopol 6B, 03-236 Warszawa lub e-mailowo: dane.osobowe@anpharm.pl11.Dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 02-193 Warszawa.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584