Dyrektor do spraw sprzedaży konstrukcji prefabrykowanych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
BURDA sp. z o.o.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Poszerzenie sprzedaży produktów z wytwórni firmy BURDA sp zoo
  • - Stworzenie silnego zespołu dystrybucji elementów konstrukcji prefabrykowanych.
  • - Szczegółowa analiza potrzeb rynku budowlanego pod względem prefabrykacji betonowej.
  • - Pozyskiwanie nowych klientów
  • - Zwiększenie zasięgu sprzedaży prefabrykatów betonowych. ( Rynek zagraniczny )
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, oraz raportowanie na potrzeby Zarządu
  • doradztwo techniczne dot. sprzedawanych produktów.
  • koordynowanie i nadzór nad ofertowaniem, przygotowaniem produkcji i kompletacją dostaw,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie (min.3 lata) w pracy związanej z sprzedażą konstrukcji prefabrykatów betonowych.
  • - Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy ( m.in. samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Stałe wynagrodzenie plus premiowy system motywacyjny
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy

  • Praca Gliwice
  • Dyrektor Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Dyrektor handlowy Gliwice
  • Dyrektor finansowy Gliwice
  • Dyrektor szkoły Gliwice
  • Dyrektor artystyczny Gliwice
  • Dyrektor kreatywny Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064