Dyrektor DKJ
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Kuchnia Vikinga
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Nasza firma, będąca liderem diet branży cateringów dietetycznych, poszukuje doświadczonego Dyrektora Kontroli Jakości, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad jakością naszych produktów, wdrażanie i monitorowanie standardów jakości oraz zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami prawnymi i normami branżowymi.

Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

Główne obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii kontroli jakości zgodnej z misją i celami firmy.
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kontrolę jakości w całym cyklu produkcyjnym.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z obowiązującymi standardami jakości (HACCP, BRC, ISO) oraz wymogami prawnymi.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie wprowadzania usprawnień jakościowych i rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie regularnych audytów jakościowych, analiza wyników i wdrażanie działań korygujących.
  • Tworzenie raportów jakościowych oraz rekomendowanie działań poprawiających jakość produktów.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie kontroli jakości surowców.
  • Szkolenie i rozwój zespołu kontroli jakości, dbanie o jego efektywność i zaangażowanie.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze kontroli jakości, najlepiej w branży spożywczej.
  • Znajomość standardów jakości, norm i wymogów prawnych w branży spożywczej (HACCP, BRC, ISO).
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz przeprowadzaniu audytów jakościowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wysoka odpowiedzialność, skrupulatność i dbałość o szczegóły.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią żywności lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Dyrektor artystyczny Katowice
  • Dyrektor kreatywny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836