Dyrektor Centrum Biznesowego Małych i Średnich Przedsiębiorstw
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
6. 6. 2024

1076543601

Obowiązki

  • Budowanie i zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym.
  • Wspieranie i motywowanie zespołu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników sprzedażowych.
  • Wysokiej jakości kompleksową obsługę klientów zamożnych w zakresie produktów oferowanych przez bank.
  • Realizowanie planów biznesowych i budżetowych CBMŚP.
  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora MŚP oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami.

Wymagania

  • Potrafisz planować procesy sprzedażowe i skutecznie nimi zarządzać.
  • Posiadasz dobrą organizację pracy własnej i podległego zespołu.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu placówka bankową.
  • Bardzo dobrze znasz rynek finansowy.
  • Jesteś kreatywny, cechujesz się odwagą i zdecydowaniem w działaniu, posiadasz umiejętności negocjacyjne.
  • Z łatwością wyznaczasz priorytety i potrafisz podejmować decyzje w zmieniającym się środowisku.
  • Dobrze znasz język angielski.
  • Masz prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Banku Pekao S.A.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Ubezpieczenie Grupowe oraz inne ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Możliwość korzystania z  Karty MultiSport.
  • Dynamiczną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370