DYREKTOR BIURA KONTROLINGU DETALICZNEGO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
25. 4. 2024

989314501

Obowiązki

  • zarządzasz zespołem odpowiedzialnym za planowanie i monitorowanie realizacji planu finansowego Banku dla bankowości detalicznej, firm i przedsiębiorstw,
  • monitorujesz efektywność działalności biznesowej Banku w zakresie klientów bankowości detalicznej, firm i przedsiębiorstw oraz wybranych spółek Grupy Kapitałowej Banku, wskazujesz możliwości jej optymalizacji,
  • wspierasz proces rozwoju oferty produktów rynku detalicznego, firm i przedsiębiorstw oceniając realizację polityki cenowej Banku i oferty produktowej z punktu widzenia ich wpływu na wynik finansowy, rekomendujesz kierunki zmian w tym zakresie,
  • inicjujesz i wdrażasz rozwiązania obejmujące analizę sytuacji finansowej bankowości detalicznej oraz skutków finansowych i opłacalności przedsięwzięć,
  • zarządzasz opracowaniem raportów i materiałów tematycznych zapewniając informację dotyczącą głównych parametrów funkcjonowania klientów na potrzeby sprawozdawczości zewnętrznej i wewnętrznej.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532