Dyrektor Agencji
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska
Prudential
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie własnego biznesu opartego na zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • rekrutacja i wdrożenie nowych Konsultantów ds. Planowania Finansowego oraz Menedżerów,
  • budowanie portfela klientów poprzez aktywną sprzedaż własną,
  • zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój swojego zespołu,
  • realizowanie strategii organizacji odnoszącej sukcesy na rynku ubezpieczeń na życie.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz w zarządzaniu zespołem sprzedaży popartego sukcesami,
  • doświadczenie związane z rekrutacją na stanowiska sprzedażowe,
  • organizacja pracy i radzenie sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,
  • gotowość do współpracy na podstawie jednoosobowej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • możliwość zbudowania agencji sprzedażowej bez ograniczeń terytorialnych,
  • jasne zasady współpracy dostosowane do potencjału Twojego biznesu,
  • ścieżkę kariery powiązaną z systemem benefitów i atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeń,
  • rozwój zawodowy poprzez rozbudowany system szkoleń i awansów,
  • realizację marzeń dla miłośników podróży osiągających sukcesy w sprzedaży – z nami zwiedzisz cały świat.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zaangażowani ludzie, najwyższe standardy oraz prosta w konstrukcji oferta produktowa dopasowana do potrzeb klientów czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko.

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor handlowy Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor artystyczny Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor kreatywny Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor finansowy Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor szkoły Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293