Dynamics CRM/365CE Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
NIGEL FRANK INTERNATIONAL
20. 5. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Dynamics 365CE
  • DevOps
  • Azure
  • .NET

about-project :

  • Microsoft Dynamics CRM Programista Developer
  • Opis stanowiska:
  • prowadzenie, implementacja, testowanie i wdrażanie projektów nowych funkcjonalności w systemach informatycznych w większości w Microsoft Dynamics 365 (CRM)
  • realizacja zleconych zadań IT także spoza obszaru obsługi systemu
  • Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako programista Microsoft Dynamics CRM / 365CE
  • umiejętność optymalizacji kodu aplikacji
  • umiejętność optymalizacji zapytań bazodanowych
  • umiejętność projektowania nowych funkcjonalności
  • umiejętność projektowania interfejsów aplikacji
  • umiejętność formułowania wymagań funkcjonalnych
  • bardzo dobra wiedza j. angielskiego
  • Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, benefity - szkolenia, kursy językowe, certyfikacje
  • pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

responsibilities :

requirements-expected :

offered :

  • Poza tym, oczekujemy:
  • umiejętności organizacji pracy własnej i wspierania kilkuosobowego zespołu
  • aktywny nadzór nad rozwojem aplikacji
  • bieżące rozwiązywanie problemów IT w nowoczesnym środowisku
  • konfigurowanie i bieżący nadzór nad środowiskiem kopii zapasowych
  • bieżące wsparcie dla użytkowników końcowych i szkolenia z funkcjonalności podstawowych aplikacji

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353