Dwie opiekunki do pana w wieku 92 lat z 14129 Berlin
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 Pacjent jest mężczyzną., 92 lat.

Pacjent mieszka w Berlin, 14129.

Dwie opiekunki jednocześnie!

Senior ma tytuł profesora, umysłowo  jest całkowicie sprawny. Interesuje się kulturą, muzyką, potrzebuje dwie opiekunki z dobrym językiem, z którymi mógłby porozmawiać. Obecnie jest u niego już jedna opiekunka, która pozostanie tam i trzeba się z nią wymieniać na dyżurach nocnych. Senior wymaga transferu, ubierania, mycia oraz prowadzenia gospodarstwa domowego. Jest wegetarianinem i w związku z tym, że ma problemy z przełykaniem, jedzenie trzeba mu rozdrabniać.   leżący w łóżku, inkontynentny, trzeba przesadzać go na wózek inwalidzki. Dyżury w dzień i w nocy - dlatego są 2 osoby jednocześnie.

Wymagania

 2 opiekunki - kobiety

Znajomość języka na poziomie od 2 do 3.

Prawo jazdy nie jest wymagane.

Opiekunka nie może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 06/09/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838