(dś) Praca na produkcji/obsługa maszyn
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
SGP APT Sp. z o. o.
24. 5. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Aktualnie dla Naszego klienta z branży automotive, poszukujemy operatorów maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn wykorzystywanych przy produkcji foteli samochodowych - wkładamy element, wyciągamy, robimy wizualną kontrolę jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w porze dziennej i nocnej.
  • zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy:

  • stawkę na start 27 zł/h brutto,
  • podwyżkę po 3 mc do 27,50 zł/h brutto,
  • zarobki miesięczne do 6,5 tyś. zł brutto,
  • system rotacyjny - pracownicy na stanowiskach zmieniają się co godzinę,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • dodatek 100% stawki min. za soboty,
  • dodatek 20% stawki min. za nocki,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład już po 3 mc pracy,
  • pracę w godzinach 06-14/14-22/22-06,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów - dopiero wchodzisz na rynek pracy? Zapraszamy, wszystkiego Cię nauczymy,
  • opiekę naszego koordynatora,
  • do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP!

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Operator maszyn Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509