(dś) Praca na produkcji
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Śląskie, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn w procesie tłoczenia, spawania i zgrzewania.

WYMAGANIA:
  • zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych obowiązków,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

OFERUJEMY:
  • praca od pon. do pt. (zmiany nocne zaczynają się od niedzieli g. 22:00),

  • 8 godzinny system pracy - zmiany 6-14 / 14-22 / 22-6,

  • stawkę podstawową dzienną 5370 zł brutto,

  • 650 zł miesięcznie premii wydajnościowej,

  • nadgodziny płatne 100 % i w święta 150%,
  • dodatek 20% za nocki,
  • 400 zł premii za każde 4 miesiące bez L4,

  • karta na stołówkę: 380 zł,

  • umowa o pracę tymczasową,

  • opieka koordynatora,

  • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w Human&Hunter!

  • Praca Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228