(dś) Lekka praca przy pakowaniu detali samochodowych/prosta praca na produkcji
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
23. 5. 2024

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obowiązki

  • pakowanie detali przy automatycznych liniach produkcyjnych,
  • wypełnianie dokumentów,
  • wypisywanie etykiet,
  • oklejanie i przygotowywanie pojemników.

Wymagania

  • komunikatywny język polski,
  • sumienność i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14/14-22/22-6,
  • chęć do podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy

  • stawkę 28 zł/h brutto,
  • w pełni oskładkowaną umowę zlecenie,
  • dla studentów brutto = netto,
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku,
  • możliwość wyrobienia dodatkowych godzin w weekendy,
  • opiekę koordynatora,
  • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w sgp!

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509