Drukarz, praca od zaraz na 3 zmiany
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • Ustawianie parametrów wydruku,
  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną,
  • Kontrola jakości procesu drukowania.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,
  • Znajomość druku offsetowego,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne).

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,
  • Pracę w systemie czterobrygadowym (3 zmiany po 8 h),
  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,
  • Wynagrodzenie miesięczne 6630 zł brutto,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532