Drukarz / Pomocnik Drukarza
  • Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)
śląskie, Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), śląskie, Polska
Fob-decor Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Jesteśmy producentem zamknięć aluminiowych. Nasze zamknięcia, to o wiele więcej niż aluminium. Jest to doświadczenie, ponad 100 letnia tradycja, odważne wdrożenia i pełne pasji projekty. Przesuwamy granice estetyki i wykończenia, to co jeszcze jest nie możliwe, będzie osiągalne.

Zakres obowiązków:

  • czynności regulacyjne maszyn do druku (technika druku offset),
  • kontrola nad przebiegiem pracy urządzenia drukującego,
  • obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych).

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - techniczne lub poligraficzne,
  • mile widziane doświadczenie w poligrafii lub druku offsetowym,
  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT (mile widziany),
  • mile widziana znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży,
  • bardzo dobra percepcja kolorów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie,
  • wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i premii regulaminowej,
  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • karta MultiSport,
  • karta Lunchowa,
  • owocowe środy,
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246