Drukarz- Operator Pras Transferowych
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Lynka
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pras transferowych,
  • Realizacja zamówień ze zdobieniem w oparciu o plan produkcyjny,
  • Bieżąca kontrola pracy urządzenia,
  • Wypełnianie raportów i dokumentacji,
  • Stosowanie standardów jakościowych oraz wydajnościowych podczas realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • Chęć nabycia praktycznych umiejętności
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14/ 14-22/ 22-6)
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność i umiejętność skupienia na szczegółach.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest to wymóg.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bezpłatny transport na trasie Kraków- Skawina oraz Wieliczka- Skawina,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę,
  • Dofinansowanie platformy Kafeteryjnej, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe,
  • Wysoką kulturę pracy: W Lynka każdy jest tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Szanujemy się nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia.

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417