Drukarz offsetowy
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Ustawianie parametrów wydruku
  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną
  • Kontrola jakości procesu drukowania
  • Obsługa programu do zarządzania zleceniami produkcyjnymi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich
  • Znajomość druku offsetowego
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (poligraficzne)

Wymagania

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie zabiegów dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych)

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584