Drukarz offsetowy
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Colours Factory
24. 7. 2024

Colours Factory to najdynamiczniej rozwijająca się firma z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Oferujemy różne technologie druku, m.in. druk offsetowy, cyfrowy o jakości offsetu, druk UV. Działamy globalnie, nasz multibrand zatrudnia obecnie ponad 700 osób. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:
- obsługa offsetowych maszyn drukujących: nadzór nad procesem druku, przezbrajanie maszyny i ustawianie parametrów produkcji,
- prowadzenie stałej kontroli jakości wykonywanej pracy,
- nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem materiałów i surowców do produkcji,
- zgłaszanie do przełożonych wszelkich niezgodności dotyczących wykonywanych wyrobów oraz awarii maszyn i urządzeń,
- konserwacja maszyn drukujących,
- praca zgodnie z procedurami i ustalonym harmonogramem produkcji.
Nasze wymagania:
- wykształcenie min. średnie – mile widziane poligraficzne,
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi komputera,
- praktyczna znajomość druku offsetowego,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność,
- zaangażowanie, dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy,
- umiejętności analityczne, otwartość na wdrażanie rozwiązań usprawniających organizację pracy.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy,
- nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.
- proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,
- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
- szkolenia językowe – darmową platformę e-learning do nauki języków obcych,
- przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941