Drukarz fleksograficzny -> Batorowo k. Poznania
  • Batorowo
wielkopolskie, Batorowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Zakład Poligraficzny z blisko 40-letnią tradycją, który jest jednym z liderów branży dekoracyjnych artykułów papierniczych w Europieposzukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Jeżeli posiadaszdoświadczeniew tym obszarze i szukasz dalszych możliwości rozwoju – Aplikuj.

Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Miejsce pracy: Batorowo k. Poznania [dojazd we własnym zakresie -> parking pracowniczy

Oczekujemy

  • doświadczenia w druku fleksograficznym - wąska wstęga - 1 rok (lub podobne np. druk offsetowy)
  • mile widziane doświadczenie w druku na bibule
  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • sumienności, umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie 7000 zł netto - 7500 zł netto (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie świąteczne, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, spotkania integracyjne)

Zadania

  • obsługa maszyny drukującej fleksograficznej wąskowstęgowej (40 cm) [maszyny SDF OMEGA
  • nadzór nad procesem druku
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • kontrola kolorów podczas druku
  • nadzór nad okresową konserwacją maszyny

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584