Drukarz fleksograficzny / drukarz cyfrowy
  • Kruszyn Krajeński
kujawsko-pomorskie, Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie, Polska
Novacode Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn fleksograficznych / maszyny do druku cyfrowego
  • dbałość o czystość i ład na stanowisku
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności techniczne i manualne
  • dokładność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • niezbędne uprawnienia
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • pracę z nowymi zadbanymi maszynami
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • dodatkowo, szanując Twój czas i umiejętności oferujemy:
  • wsparcie laboratorium farbowego (drukarz nie miesza farby samodzielnie na maszynie)
  • praca z WMS – system podstawiania i odbioru surowca bezpośrednio na miejsce pracy

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055