Drukarz
  • Gliwice
Drukarz
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Drukarza? Pracujesz, a może chcesz zmienić pracę?

Oferujemy zatrudnienie w międzynarodowej firmie o wysokim standardzie!

Z nami możesz zacząć od zaraz! Wyślij do nas swoje CV, oddzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegóły!

Oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe/ techniczne, mile widziane poligraficzne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • książeczka do celi sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne i analityczne
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie o pracę bezpośrednio w strukturach firmy!
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • miesięczna premia regulaminowa
  • nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero Absencji, Nagroda BHP, Nagroda uznaniowa),
  • dofinansowanie posiłków w miejscu pracy,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (wypłata m.in. „wczasów pod gruszą”)
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość udziału w szkoleniach, bezpłatny dostęp do kursu nauki języków obcych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zadania

  • obsługa maszyny fleksograficznej lub offsetowej
  • odpowiedni dobór farb wg danego zlecenia oraz kontrola procesu druku
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami
  • utrzymanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny
  • dbanie o terminowe i planowe wykonanie pracy

  • Praca Gliwice
  • Drukarz Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055