Drukarz
  • Podanin
Drukarz
wielkopolskie, Podanin, wielkopolskie, Polska
Kablonex Sp. z o.o.
6. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kablonex Sp. z o.o. Podanin 76 64-800 Chodzież poszukujemy kandydatów na stanowisko Drukarza Fleksograficznego.Nasza firma dysponuje najnowszymi maszynami od renomowanych niemieckich dostawców. Oferujemy możliwość pracy na zaawansowanym technologicznie sprzęcie, co zapewnia wysoką jakość druku i efektywność pracyPracując u nas, będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie na nowoczesnych maszynach, co może otworzyć przed Tobą nowe ścieżki kariery w branżyJesteśmy stabilną firmą, która inwestuje w swoje zaplecze techniczne oraz w swoich pracowników. Oferujemy przyjazną atmosferę i zespół profesjonalistów, który chętnie dzieli się swoją wiedzą

Drukarz

Obowiązki

Wymagania

  • - obsługa maszyny druku fleksograficznego
  • - nadzór nad całością procesu drukowania
  • - przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku
  • - realizacja zleceń wg. zadanej kolejności zgodnie z kartą produkcyjną
  • - przygotowanie materiałów do procesu nadruku
  • Wymagania:

Oferujemy

  • - Stabilne warunki zatrudnienia
  • - Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • - Pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole.

  • Premiowy system płacowy
  • Dodatki socjalne
  • Ubezpieczenie dzieci

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584