Drukarz
  • Plewiska
Drukarz
, Plewiska, wielkopolskie, Polska
TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024

TGL POLAND sp. z o.o.Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku poligrafii od 15 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych (leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki).Nasza strona to www.tedgifted.comObecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :DRUKARZMiejsce pracy : Poznań Plewiska

Drukarz

Obowiązki

  • obsługę drukarek,
  • obsługę bobiniarki,
  • przygotowywanie mediów (materiałów) do druku,
  • przygotowywanie projektów graficznych do wydruku i cięcia,
  • utrzymywanie sprzętu w należytym porządku

Wymagania

  • dokładność i precyzja manualna,
  • biegłość w pracy z komputerem,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne i obsługa ilustratora
  • Znajomość technologii druku
  • Obsługa gilotyny i przygotowanie materiału do druku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja stanowiska pracy, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę
  • bogaty pakiet benefitów: karta sportowa Multisport, owocowe czwartki, imprezy integracyjne, świętujemy urodziny, obchodzimy jubileusze

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080