Drukarz
  • Rudno (pow. otwocki, gm. Kołbiel), Rudno
Drukarz
mazowieckie, Rudno (pow. otwocki, gm. Kołbiel), Rudno, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Rudno k. Kołbieli

Zadania:

  • Obsługa maszyn drukarskich do druku na tworzywie, w tym ustawianie, regulacja i nadzór nad procesem druku

  • Monitorowanie jakości druku i dokonywanie niezbędnych korekt

  • Przygotowywanie maszyn do produkcji, w tym ustawianie form drukarskich i kontrola materiałów eksploatacyjnych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich offsetowych lub fleksograficznych

  • Znajomość procesu druku oraz jego technologii

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Doświadczenie w druku na tworzywie będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii i produkcji, gotową do podjęcia wyzwania w dynamicznym środowisku przemysłowym, czekamy na Twoją aplikację!

Tel. kontaktowy: 696 016 687.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116