Drukarnia zatrudni grafika DTP
  • Kostrzyn
Kostrzyn, Kostrzyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
Masterprint Production House Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie plików do druku

  • opracowywanie materiałów graficznych przeznaczonych do produkcji

  • współdziałanie z zespołem sprzedaży

WYMAGANIA:
  • dbałości o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy

  • umiejętność obsługi programów Adobe :illustrator , acrobat, phoptoshop

  • znajomość technik przygotowania materiałów do druku (DTP)

  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki

OFERUJEMY:
  • szkolenie wewnętrzne z produktu

  • pracę w gronie doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • parking dla pracowników

  • brak dress code’u

Miejsce pracy:

ul. Jasińska 19

62-025 Siekierki Małe

www.mph.net.pl

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prześlij nam swoje CV z dopiskiem " pracownik DTP".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kostrzyn
  • Kostrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075