DPS poszukuje opiekuna/ opiekuna medycznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dom Pomocy Społecznej Leśny
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:
- minimum wykształcenie średnie ukończone czteroletnie liceum ogólnokształcące/dyplom w zawodzie opiekun medyczny/dyplom w zawodzie opiekun w domu pomocy społecznej;kwalifikacja MED-14
- zdolności organizacyjne;
- umiejętności pracy w zespole;
- łatwość nawiązywania kontaktów;
- badanie na nosicielstwo pałeczek jelitowych Salmonella i Shigella (3-krotne) / książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.
Warunki pracy:
Miejsce pracy: w budynku Domu przy ul. Tułowickiej 3 w Warszawie. Budynek jest wyposażony w system kontroli dostępu. Szerokość wejścia, ciągi komunikacyjne dostosowane są dla osób z niepełnosprawnościami. Winda dostosowana do wózków inwalidzkich.
Stanowisko pracy: Praca związana będzie z przemieszczaniem się wewnątrz budynku przy ul. Tułowickiej 3.
Stanowisko decyzyjne i związane z odpowiedzialnością.
Oferujemy:
-umowę o pracę,
- dodatek stażowy (powyżej 5 lat- od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy),
- trzynaste wynagrodzenie,
- dofinansowanie do zakupu okularów korygujących wzrok lub szkieł kontaktowych,
- możliwość zakupu przez pracowników pakietu opieki medycznej i ubezpieczenia na życie dla nich i ich bliskich,
- możliwość korzystania z ZFŚS ( w szczególności dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie do Świąt Bożego Narodzenia, możliwość wzięcia pożyczki mieszkaniowej, uzyskania wsparcia finansowego w trudnych sytuacjach),
- możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej.
Obowiązki:
Świadczenie usług medyczno- pielęgnacyjnych i opiekuńczych wobec mieszkańców DPS Leśny.

  • Praca Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941