Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
17. 5. 2024

Poszukujemy Dowódcy Zmiany do pracy w ochronie hipermarketu budowlanego w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona mienia obiektu
  • Koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany
  • Dokonywanie ujęć
  • Prowadzenie dokumentacji ochrony

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Dyspozycyjność (praca po 15 godz./zmiana (system 2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i pracę na stałe
  • zatrudnienie na umowę zlecenia
  • szkolenie stanowiskowe
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Aplikuj już teraz wypełniając prosty formularz - kliknij aplikuj poniżej (nie wymagamy CV),

lub

skontaktuj się z nami telefonicznie (od poniedziałku do piątku 08:00-16:00): 698 681 036

  • Praca Łódź
  • Deweloper budowlany Łódź
  • Rzeczoznawca budowlany Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322