Dowódca ochrony w sklepie / Dąbrowa Górnicza, ul. Sobieskiego
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
23. 8. 2024

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kierownictwem obiektu
  • przeciwdziałanie kradzieżom
  • reagowanie na systemy alarmowe
  • współpraca w kierownikiem sklepu
  • raportowanie przebiegu służby

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie na podobnym stanowisku
  • Sprawna obsługa komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Dyspozycyjność i rzetelność
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

Oferujemy :

  • umowa zlecenie

  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. 7.8.5.0.7.2.2.3.5 od poniedziałku do piątku.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Technik ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ochrony danych Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584