Doświadczony Spedytor Międzynarodowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i obsługa transportów międzynarodowych na rynkach Europy Południowo – Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria)
  • Prowadzenie własnej floty
  • Monitorowanie i kontrolowanie realizacji zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami oraz klientami
  • Awizacja załadunków i rozładunków
  • Obsługa systemu informatycznego
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów
  • Współpraca z innymi oddziałami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie spedycji międzynarodowej, oraz obsługi klientów rynku Europy Południowo – Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria)
  • Doświadczenie w prowadzeniu floty, kontakt z kierowcami
  • Znajomość branży TSL
  • Znajomość platform transportowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Sprawna obsługa komputera

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą ścieżkę możliwości rozwoju i budowania własnego stanowiska
  • Wsparcie profesjonalnego Działu Sprzedaży
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole fachowców
  • Świetną, nieformalną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie do posiłków

FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o. - międzynarodowy operator logistyczny o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie rozwijający się w oparciu o jakość, obsługę i zaangażowanych pracowników, poszukuje osoby na stanowisko Doświadczony Spedytor Międzynarodowy, rynek Europy Południowo – Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.

FREJA została założona w 1985 roku i jest jedną z największych prywatnych firm transportowych i logistycznych w Skandynawii. Oferujemy dedykowane rozwiązania transportowe, logistyczne i magazynowe w Europie i na całym świecie, dzięki indywidualnej obsłudze i gwarantowanej wysokiej jakości. Poprzez strategicznie położone oddziały w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Chinach, dokładamy wszelkich starań, by rozwijać i zapewniać spersonalizowane usługi.

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom najbardziej niezawodne, elastyczne i wydajne rozwiązania z zakresu logistyki transportu oraz logistyki magazynowej. Tym samym zapewniamy wzrost wartości dla naszych klientów, partnerów i całej organizacji FREJA.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w grupie kapitałowej przez 1 rok, na mocy Dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016”.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087