DOŚWIADCZONY OPERATOR CNC (frezarki/EDM)
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, małopolskie, Polska
Polplast Polska
30. 5. 2024

Firma produkcyjna w  zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych na rynku międzynarodowym, do działu narzędziowni w Myślenicach poszukuje osoby na stanowisko: DOŚWIADCZONY OPERATOR CNC (frezarki/EDM)

2/3/2023

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa centrów obróbczych CNC frezarek, ewentualnie drążarek EDM/WEDM,
  • mocowanie, ustawianie, programowanie z pulpitu, korekty programów
  • mile widziane umiejętność pracy w środowisku CAD/CAM

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze tego typu maszyn
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz przyrządami pomiarowymi
  • dokładność, samokontrola, dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość sterowania HEIDENHAIN

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w bardzo nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się narzędziowni w dwóch destynacjach: Myślenice oraz Katowice
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, dodatkowe bonusy
  • pracę na nowych, nowoczesnych maszynach wśród wykwalifikowanej załogi
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, do negocjacji.

  • Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

  • Praca Myślenice
  • Operator Myślenice
  • Operator maszyn Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696