Dostawca wyrobów czekoladowych kat.B
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Karmello
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek towaru przed trasą,

  • wykonywanie dostaw towarów na terenie Polski (zgodnie z ustalonym harmonogramem - trasy jednodniowe),

  • dbałość o stan techniczny powierzonych pojazdów.

WYMAGANIA:
  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych,

  • punktualność, dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat,

  • zniżki na zakupy pracownicze,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • atrakcyjne oferty ubezpieczenia grupowego,

  • imprezy integracyjne,

  • stabilne, terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Dostawca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584