Dostawca towaru/ serwisant
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Reprint
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Reprint, Bydgoszcz poszukuje Dostawcy towaru / serwisanta!
Nasza firma Reprint, z siedzibą w Bydgoszczy, poszukuje pracownika na stanowisko Dostawcy towaru / serwisanta. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Opis stanowiska:
- Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw
- Kontrola zgodności dostarczanego towaru z dokumentami
- Rozładunek i załadunek towarów
- Montaż, instalacja u klienta dostarczanych urządzeń
- Udzielanie klientom podstawowej pomocy technicznej
- Obsługa serwisowa drukarek
- Prowadzenie dokumentacji związanej z dostawami
- Dbałość o powierzony towar i mienie firmy
- Współpraca z działem handlowym
Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B
- Podstawowa znajomość urządzeń biurowych
- Umiejętność obsługi komputera
- Staranność i dokładność wykonywanych prac
- Dyspozycyjność, zaangażowanie, chęci do pracy i rozwoju
- Odpowiedzialność za powierzone obowiązki, mienie, towar
- Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- Pracę Stałą w stabilnej firmie
- Umowę o pracę
- Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
- Miłą i przyjazną atmosferę pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, rzetelną i poszukujesz nowego wyzwania, zachęcamy do aplikowania!
Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy :)
Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Bydgoszcz
  • Dostawca Bydgoszcz
  • Serwisant Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544