Dostawca - Kurier
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
PTD Partner
6. 10. 2024

PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z firmami takimi jak Bolt Food, Glovo, Uber Eats, Stuart czy Xpress Delivery.Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.Cały proces rekrutacyjny odbywa się online, dzięki czemu załatwisz wszystkie formalności zdomu.Praca polega na odbieraniu zamówień z punktów gastronomicznych lub sklepów i dostarczaniuich bezpośrednio do klientów. Każdy dostawca korzysta z aplikacji mobilnej, która informuje onowym zamówieniu, wskazuje trasę do miejsca odbioru zamówienia oraz do klienta.Dostawca ma pełną kontrolę nad swoim grafikiem – może pracować tyle godzin, ile chce,wybierając najbardziej dogodny dla siebie czas. Praca ta daje możliwość poznania miasta,interakcji z różnymi ludźmi oraz cieszenia się elastycznością, która pozwala na pogodzenie pracyz innymi obowiązkami. Pracujesz tyle ile chcesz!Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się do nas już dziś!Zainteresowane osoby prosimy o rejestrację na stronie panel.ptdpartner.pl. BOLT FOODZarejestruj się po linku poniżejhttps://courier.bolt.eu/j8v3l5r2b6z7x4n9fpcl?bolt_utm_source=fleet_portal&fleet_id=852Szczegółowa instrukcja dotycząca procesu rejestracyjnego w Bolt Food:https://ptdpartner.pl/bolt-food/GLOVOZarejestruj się przez poniższy link, aby zostać dodany bezpośrednio do naszej floty:https://couriers.glovoapp.com/pl/?utm_campaign=3PL-451&company=PTD%20PartnerSzczegółowa instrukcja dotycząca procesu rejestracyjnego w Glovo:https://ptdpartner.pl/glovo/STUARTZarejestruj się przez poniższy link, jeśli chcesz dołączyć do naszej floty dostawców i otrzymać dodatkowy BONUS!:https://stuart.com/pl/zostan-kurierem/?utm_source=fleet_partner&utm_medium=referral&utm_campaign=pl_fleet_partner_driver_poland&utm_term=ptdpartner&utm_contentW polu "Referal/Osoba polecająca" wpisz PTDPARTNER.Szczegółowa instrukcja dotycząca procesu rejestracyjnego w Stuart:https://ptdpartner.pl/stuart/UBER EATSZarejestruj się po linku poniżej jak chcesz dołączyć do naszej floty dostawców.https://www.uber.com/pl/pl/s/c/deliver/?invite_code=kvqb7gjc7jg7Szczegółowa instrukcja dotycząca procesu rejestracyjnego w Uber Eats:https://ptdpartner.pl/uber-eats/XPRESS DELIVERYZarejestruj się używając poniższego linku:https://go.xpress.delivery/registerSzczegółowa instrukcja dotycząca procesu rejestracyjnego w Xpress Delivery:https://ptdpartner.pl/xpressdelivery/WAŻNE!Zaznacz w profilu współpracę poprzez partnera, podając nasz NIP 579-205-17-53Dołącz już dziś do naszej ekipy i ciesz się przyjemną, prostą pracą oraz konkretnymiwynagrodzeniami!

Zakres obowiązków

  • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów
  • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)
  • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 18 lat (Stuart oraz Xpress Delivery dostępna od 16 lat!)
  • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie
  • Smartfon z dostępem do internetu
  • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji
  • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B
  • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną
  • Bezpłatny pakiet szkoleniowy
  • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji
  • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków

  • premia za wyniki + prowizja + napiwki
  • Tryb wypłaty: do uzgodnienia
  • Praca ma charakter elastyczny. Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli.
  • Godziny pracy: elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych

  • Praca Gniezno
  • Dostawca Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563