Dostawca DHL
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dostawca DHL (praca dorywcza)
Główne obowiązki:
Dostarczanie przesyłek:
- Odpowiedzialność za terminowe dostarczanie paczek do klientów indywidualnych oraz firm na wyznaczonym terenie.
- Skanowanie przesyłek i rejestrowanie ich dostarczenia w systemie DHL.
- Zapewnienie poprawnego oznaczenia i przekazania paczek do dalszego procesu logistycznego.
Elastyczna realizacja zleceń:
- Przyjmowanie zleceń dostaw lub odbioru paczek w zależności od dostępności czasowej.
- Dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb operacyjnych, np. w godzinach szczytu lub sezonowo zwiększonym zapotrzebowaniu.
Obsługa klienta:
- Zapewnienie profesjonalnej i uprzejmej obsługi podczas dostarczania przesyłek.
- Udzielanie podstawowych informacji na temat przesyłek, jeśli klient ma pytania lub wątpliwości.
Dbanie o przesyłki:
- Odpowiedzialność za bezpieczne i staranne przewożenie paczek, zgodnie z wytycznymi DHL.
Wymagania:
- Własny samochód osobowy bądź dostawczy
- Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
- Elastyczność czasowa – możliwość pracy w nieregularnych godzinach, dostosowanych do zapotrzebowania (w tym weekendy lub popołudnia).
- Dobra znajomość lokalnych tras i umiejętność korzystania z nawigacji GPS.
- Punktualność oraz odpowiedzialność za realizację zleceń na czas.
- Dobra kondycja fizyczna, umożliwiająca przenoszenie paczek o różnych gabarytach.
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami.
Oferujemy:
- Elastyczny czas pracy – idealny dla osób szukających dodatkowego zajęcia.
- Wynagrodzenie zależne od liczby zrealizowanych zleceń.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży kurierskiej i logistyce.
- Dorywcze zlecenia, które można dopasować do innych obowiązków zawodowych lub osobistych.
- Praca na terenie własnego regionu, z dostępem do systemów wspierających organizację tras.
Kluczowe cechy stanowiska:
Praca jako Dostawca DHL dorywczo to idealna opcja dla osób poszukujących dodatkowego źródła dochodu z możliwością samodzielnego planowania pracy. Stanowisko to wymaga elastyczności, samodzielności i dobrej organizacji, co pozwala na łączenie go z innymi obowiązkami. Jest to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia w firmie o globalnej renomie oraz pracy w dynamicznym środowisku.

  • Praca Niepołomice
  • Dostawca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521