Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Victoria Center S.C. Wioletta Kotarba-Kolber,Piotr
13. 9. 2024

Szkoła podstawowa Victoria Center Primary School poszukuje na II półrocze roku szkolnego 2024/2025: doradcy zawodowego.
Zakres obowiązków:
- Pomoc w tworzeniu indywidualnych planów kariery
- Przeprowadzanie wywiadów diagnozujących zainteresowania i umiejętności zawodowe
- Doradzanie w wyborze odpowiednich ścieżek edukacyjnych i szkoleniowych
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu doradztwa zawodowego, psychologii, pedagogiki lub pokrewnych dziedzin
- Doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa lub poradnictwa zawodowego
Oferujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
Miejsce pracy: miejscowość Wrząsowice - 200 m od południowej granicy Krakowa.

  • Praca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584