Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie YES
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
YES Biżuteria S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon
  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
  • obsługa kasy fiskalnej
  • aktywna obsługa procesu reklamacji

Nasze Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży jubilerskiej
  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji
  • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży
  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • szkolenia
  • program motywacyjny
  • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • dofinansowanie żłobka/przedszkola

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

  • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
  • Certyfikat Great Pleace to Work (2022)
  • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

YES Biżuteria

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w Salonie YES.

Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę w Salonie YES. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567